Polska firma technologiczna wdraża nowe rozwiązania sprzedaży mieszkań

Polska firma technologiczna wdraża nowe rozwiązania dla sprzedawców mieszkań

3D Estate wprowadziło nowy odtwarzacz wirtualnych spacerów 3D: [zobacz przykład] dla mieszkań deweloperskich!

Branża deweloperska proponuje swoim klientom coraz to nowe rozwiązania ułatwiające poszukiwanie i wybór mieszkań. Polska firma 3D Estate już od dwóch lat zapewnia deweloperom i ich klientom dostęp do wirtualnych spacerów 3D w najnowszych technologiach. Nowy odtwarzacz wirtualnych spacerów otwiera nowe możliwości przed sprzedającymi i kupującymi mieszkania.

Odtwarzacz to cyfrowe narzędzie pozwalające na przeprowadzenie spaceru po dowolnym mieszkaniu w ramach komputerowej, foto-realistycznej symulacji 3D wykończonego mieszkania. Nowy odtwarzacz ma odświeżony interfejs dla oglądających oraz wprowadza kilka ciekawych i użytecznych opcji.

“Udostępnij” – pierwsza z nowości, to opcja pozwalająca na prezentację mieszkania w mediach społecznościowych, wprowadzona w odpowiedzi na oczekiwania osób zainteresowanych zakupem mieszkania. “Zrób zdjęcie” – pozwala na wykonanie realistycznej fotografii wnętrza. Deweloperzy chcący na bieżąco analizować popularność poszczególnych mieszkań na pewno docenią możliwość oceny lokalu przez oglądającego dzięki opcji “Oceń mieszkanie”.

Zupełnie nowe wydanie odtwarzacza powstało w rekordowym czasie 3 miesięcy, a w jego przygotowanie zaangażowany był sześcioosobowy zespół projektantów, programistów i testerów.

opcja oceny każdego z mieszkań

wszystkie mieszkania inwestycji pokazane są za pomocą rzutów 3D i wirtualnych spacerów

Nowy odtwarzacz wirtualnych spacerów 3D Estate to unikalne rozwiązanie – także w skali świata, ponieważ został od początku zaprojektowany tak, by działał na wszystkich urządzeniach i platformach oraz nadmiernie nie obciążał łącza internetowego. Dzięki temu, pojedyncze spacery uruchamiają się w ciągu ledwie kilku sekund i są wolne od zacięć wynikających z wahań przepustowości łącza internetowego. Rozwiązanie 3D Estate zawiera także największą liczbę opcji w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Wirtualne spacery 3D Estate pozwalają na prezentację mieszkań w 5 różniących się stylach odpowiadających zróżnicowanym gustom osób oglądających mieszania, m.in. skandynawskim stawiającym na funkcjonalność, glamour eksponującym elegancję wnętrza czy minimalistycznym lub industrialnym. 

opcja udostępnienia spaceru 3D

W świetle badań, 50% osób poszukujących mieszkanie uważa, że spacery 3D ułatwiają podjęcie decyzji zakupowej (wg badania Otodom, OLX – tu Wyniki). Zbadano także, że to samo mieszkanie prezentowane w formie zwykłej karty mieszkania oraz wirtualnego spaceru było oceniane jako atrakcyjne o połowę częściej w przypadku, gdy było prezentowane w technologii 3D (wg. badania na próbie 200 osób odwiedzających biura sprzedaży).   

3D Estate Sp. z o.o. jest polską firmą technologiczną, oferującą autorskie rozwiązanie zautomatyzowanego generowania profesjonalnych rzutów 3D oraz wirtualnych spacerów dla mieszkań i domów. Spółka powstała 2 lata temu z inicjatywy młodych architektów – programistów, pasjonatów technologii komputerowych. Firma została dostrzeżona na targach Tech Crunch w San Francisco w 2018 r. Na przestrzeni ostatnich 2 lat, dzięki technologii autorstwa 3D Estate, zaprezentowano już 811 inwestycji i sprzedano ponad 90 tysięcy mieszkań

Mieszkania mogą być przedstawiane za pomocą popularnego widoku „doll house”

Kontakt dla dziennikarzy: k.kuniewicz@3destate.pl, tel. 691 060 482

Comments